RIWAX

WAX POLISCH Čistí a konzervuje najednou. Odstraňuje zoxidovanou a mdlou vrchní vrstvu laku. Obnovuje bývalý lesk. Snadná aplikace nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Nové složení neobsahuje silikon.

WAX POLISCH Čistí a konzervuje najednou. Odstraňuje zoxidovanou a mdlou  vrchní vrstvu laku. Obnovuje bývalý lesk. Snadná aplikace nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Nové složení neobsahuje silikon.Čistí a konzervuje najednou. Odstraňuje zoxidovanou a mdlou  vrchní vrstvu laku. Obnovuje bývalý lesk. Snadná aplikace nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Nové složení neobsahuje silikon.

Vaše cena: 190,00 Kč

STAR WAX

mimořádný lesk po dlouhou dobu
Najednou čistí, leští a konzervuje dobře udržované a nové laky. Snadná aplikace nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Odbsahuje speciální polymery a vybrané polymery pro dlouhodobou ochranu laku.

Vaše cena: 190,00 Kč

PAIN CLEANER

Dokonale čistí i silně zoxidované, zašlé a poškrábané laky. Jeho předností je snadné použití. Čistí i lehce zkorodované povrchy. Neobsahuje silikon.

balení   500ml

Vaše cena: 190,00 Kč

WAX SCHAMPOO

Myje a voskuje najednou. Účinně odstraňuje mastnotu a špínu bez nebezpečí poškození laku. Zároveň chrání umytý povrch a dává mu lesk prostřednictvím naneseného vosku.

balení   500ml

Vaše cena: 190,00 Kč

WHELL CLEANER

Čistič ráfků kol doporučovaný všemi předními výrobci aut.
Silně kyselý čistič ráfků kol. Snadno odstraňuje úpornou špínu jako např. prach z brzdových destiček apod. S úspěchem lze použít na hliníkové rámy, části tahačů a nákladních aut apod.

balení    500ml

Vaše cena: 0,00 Kč

MULTI BRILL

Čistí, oživuje a chrání vnější a vnitřní plasty. Regeneruje pneumatiky, palubní desky, vinylové střechy, sedadla ze syntetické kůže, plasty všeho druhu apod. Nelepí a není mastný. Doporučován i ke konzervaci umytých motorů. Vykazuje antistatický účinek.

Vaše cena: 300,00 Kč

GLASS CLEAN

Dokonale a snadno čistí sklo. Určen i k použití na keramické povrchy. Nezanechává residua.

balení   500ml

Vaše cena: 130,00 Kč

MOTO CLEANER

Čistí všechny součásti motorek včetně motoru.

obsah   500ml

Vaše cena: 190,00 Kč

MOTO SHINE

Vhodné k rychlému naleštění celého motocyklu (lak, chrom, plasty) například na výstavě, srazu a podobně

Vaše cena: 300,00 Kč